Ibis

miejscowość: 
Władysławowo
kod pocztowy: 
84-120
dzielnica: 
Szotland
adres: 
Drzeżdżona 3
telefon stacjonarny: 
504-006-757
telefon komórkowy: 
513-172-144

Zapraszamy do nazszgo domu na wakacyjny wypoczynek! Jesteśmy trzecim pokoleniem, którzy wynamują pokoje gościnne wczasowiczom. Z wiązku z tym, lata praktyk zobowiązują nas do podchodzenia do każdedo Gościa z szacunkiem i wyrozumieniem.

Nasze pokoje wyposażone są w łazienki, tv kablową, sprzęt plażowy (koc, parawan), bezprzewodowy internet Wi-Fi oraz balkony z krzesłami i stolikami. Dla Gości udostępniamy mini- świetlicę z pokojem zabaw dla dzieci, bilardem, cymberdajem, piłkarzykami, szachami, toaletą. Na korytarzach znajdują się lodówki oraz deski do prasowania z żelazkami. W ogólno-dostępnym, w pełni wyposażonym aneksie kuchennym można zawsze przygotować coś na ciepło. Dla amatorów grilla czeka ogród z altaną i komikiem.

Teren ogrodzony, oświetlony, bezpłatny parking na terenie posesji. Do plaży spacer zajmuje 25 min, domowe obiady "Bar u mamy" 5 min, smażalnia ryb "U Golli" 5 min, Polo Market 10 min, Biedronka, PKP, PKS 15 min, miejski plac zabaw dla dzieci i boiska sportowe 2 min. Miłośnicy jazdy na rowerach mają szybki i dogodny dojazd do scieżki rowerowej Hel-Puck.

Ceny są uzależnione od terminu i ilości osób. Dla stałych gości rabaty. Serdecznie zapraszamy na stronę: ibis.wladek.pl

Władysławowo ul. Drzeżdżona 3